kerim1906 napisał(a):

|
pierwszy przybiegł wołominiak emj10 , satysfakcja pełna ? hę ?
|
Z emj10 w wielu kwestiach mi nie po drodze, jednak - w przeciwieństwie do Ciebie - potrafi swoje zdanie uargumentować (ale akurat nie o niego mi chodziło - On zawsze miał Cię za forumowego głupka

)
A teraz już naprawdę kończę z Tobą pogaduchy, bo poziom tej żenującej wymiany zdań mi nie odpowiada.