Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32195
Stary 13.06.2015, 12:18
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
pierwszy przybiegł wołominiak emj10 , satysfakcja pełna ? hę ?
Z emj10 w wielu kwestiach mi nie po drodze, jednak - w przeciwieństwie do Ciebie - potrafi swoje zdanie uargumentować (ale akurat nie o niego mi chodziło - On zawsze miał Cię za forumowego głupka )

A teraz już naprawdę kończę z Tobą pogaduchy, bo poziom tej żenującej wymiany zdań mi nie odpowiada.