Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1377
Stary 11.06.2015, 22:21
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
A ktoś ma jakieś wiarygodne info o zadłużeniu Wisły wobec TF? Bo z tego co widzę, to te 100mln jest już od 5. lat conajmniej.
Cały ten ten fikcyjny dług jest pod różnymi postaciami..raz 100 innym 50. hehe. Kto niby w tym cyrku na kółkach prowadził dokładną księgowość przez te wszystkie lata. TF potrzebowala kredytu kiedyś, czary mary,100 mln wpisali,ze Wisła "dłużna" i gotowe.
Ostatnio edytowane przez Babba : 11.06.2015 o godz. 22:30.
Odpowiedz cytując