crazykaro napisał(a):

|
A ktoś ma jakieś wiarygodne info o zadłużeniu Wisły wobec TF? Bo z tego co widzę, to te 100mln jest już od 5. lat conajmniej.
|
Cały ten ten fikcyjny dług jest pod różnymi postaciami..raz 100 innym 50. hehe. Kto niby w tym cyrku na kółkach prowadził dokładną księgowość przez te wszystkie lata. TF potrzebowala kredytu kiedyś, czary mary,100 mln wpisali,ze Wisła "dłużna" i gotowe.