Drozd napisał(a):

|
Nie rozumiem jak można płakać za Dudką czy Gargułą.
|
Racja, Guła zawalił chociażby tą kontrę w Białym. Tyle że Łukasza stać na dobre mecze,więc pozostawienie go byłoby jednak na +. Na stałe wskoczyłby z powrotem do jedenastki a to przełożyłoby się na lepsze występy.