Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70272
Stary 10.06.2015, 09:44
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem jak można płakać za Dudką czy Gargułą.
Racja, Guła zawalił chociażby tą kontrę w Białym. Tyle że Łukasza stać na dobre mecze,więc pozostawienie go byłoby jednak na +. Na stałe wskoczyłby z powrotem do jedenastki a to przełożyłoby się na lepsze występy.
Ostatnio edytowane przez Babba : 10.06.2015 o godz. 09:53.
Odpowiedz cytując