Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70269
Stary 09.06.2015, 22:09
Nie rozumiem jak można płakać za Dudką czy Gargułą. To przecież oni w decydujących o pucharach momentach dali dupy. Nie ma kasy to postawić na młodzież niech szarpią, ograją się i albo się ich sprzeda albo będą wzmocnieniem/uzupełnieniem kadry. Nasza liga jest tak słaba że ambitny trzecioligowiec nie będzie odstawał.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując