|
Nie rozumiem jak można płakać za Dudką czy Gargułą. To przecież oni w decydujących o pucharach momentach dali dupy. Nie ma kasy to postawić na młodzież niech szarpią, ograją się i albo się ich sprzeda albo będą wzmocnieniem/uzupełnieniem kadry. Nasza liga jest tak słaba że ambitny trzecioligowiec nie będzie odstawał.
|