Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9608
Stary 09.06.2015, 21:29
satori napisał(a):Wyświetl post
Pewnie co to za problem sprzedać klub z długiem ponad 100 milionów złotych.

a ja sie obawiam ze nawet jakby tu jakis Abramowicz przyszedl i wrzucil na stol walizki z 200 mln zl to i tak Cupial by cos wykombinowal zeby jednak tej Wisly nie sprzedac ..... mam dziwne wrazenie ze bedziemy z Cupialem do samego konca ... "naszego , Jego lub Jej "
Odpowiedz cytując