satori napisał(a):

Pewnie co to za problem sprzedać klub z długiem ponad 100 milionów złotych.
|
a ja sie obawiam ze nawet jakby tu jakis Abramowicz przyszedl i wrzucil na stol walizki z 200 mln zl to i tak Cupial by cos wykombinowal zeby jednak tej Wisly nie sprzedac ..... mam dziwne wrazenie ze bedziemy z Cupialem do samego konca ... "naszego , Jego lub Jej "