Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9578
Stary 09.06.2015, 12:26
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Dziura, bo założyli wyzsze miejsce w esktraklasie(ok.400 tysięcy PLN więcej) oraz datki od UEFA za minimum jedną rundę+stadion wypełniony conajmniej w połowie. Na moje oko to wiecej niz 1 mln zlotychw sumie nie powinno być. Wiec jak ubytek przychodów o 3% robi DUŻĄ dziure w budżecie to znaczy , że Gaszyński liczył na znacznie wiecej niż jedną rundę ....Szkoda słów.
Gaszynski niewiele sie pomylil bo gdyby nie te 5-6 goli które dalismy sobie wstrzelić w ostatnich 5 minutach meczów, to bylibyśmy na podium.
A co do pucharow to w styczniu chyba bylo mówione ze budżet nie zawiera przychodów z udziału w pucharach albo to bylo rok temu
Poza tym za udział w pierwszych rundach dostaje sie kasy tyle ze co najwyzej starcza na pkrycie wydatki w na podróż, które jednorazowo wynoszą min. z 200tys wiec to 50 tys euro za rundę to cienizna
Odpowiedz cytując