Coglin napisał(a):

Kopacze odjebali pańszczyznę i zadowoleni mogą jechać na wakacje.
Specjalne wyróżnienie dla Buchalika za interwencję roku oraz dla Burligi za strzał, którego nie było.
|
Jeszcze jak go poklepał zawodnik Lecha... coś na zasadzie "super, że zjebałeś" - powinien mu ręce Burliga połamać
