POtey napisał(a):

Na 90minut mu bramki nie zaliczyli...
Ale moim zdaniem w następnym sezonie powinien wraz z Kościelniakiem grać w drugich połowach, a nie siedzieć na wypożyczeniu. Bo i tak ze skrzydłowych to mamy tylko DG77 i Sarkiego (no chyba, że przedłużą Barientosa).
|
Cywka może grać na skrzydle...