Ogryzek napisał(a):

Saidi Ntbazonkiza i Budziński z racji skażenia "parchactwem" odpadają. Co do reszty zgoda - też tych piłkarzy Ruchu widziałbym w Wiśle (Kuświk, Starzyński, Babiarz). Można popytać o braci Mak z Bełchatowa, chyba nie chcą grać w I lidze?
BTW
Saidi poza tym ze grał u sąsiadki to jeszcze ma kosmiczne wymagania finansowe - to żadna promocja.
|
Budzinski pewnie przez to iż jest wychowankiem gdyńskiego klubu jest związany z parchatymi emocjonalnie. Także jego kandydatura odpada aczkolwiek potencjał sportowy posiada dość spory.
Natomiast murzyn był zwykłym najemnikiem a umiejętnościami przerastał ligę. Co do wymagań finansowych nie byłbym taki pewny gdyż od stycznia jest wolnym zawodnikiem więc może by mu zależało na regularnej grze i odbudowaniu formy vide Stilic. Dlatego też potraktowałem go w ramach promocji.