Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17329
Stary 06.06.2015, 11:35
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Co Wy z tym Babiarzem? Kajtek metr pięćdziesiąt w kapeluszu... defensywny pomocnik
W Polsce raczej lepszego nie znajdziemy, niedyskryminujmy ze względu na wzrost


PiVoSH92 napisałeś że: "Janukiewicz to pyra, więc nie wiem, czy chciałbym go w zespole."
Jeżeli nazywasz wrocławianina pyrą to nie wiem co myśleć . Janukiewicz zagrał w Lechu tylko 1 mecz w Pucharze Ekstraklasy, a Buchalika zjada na śniadanie.
Odpowiedz cytując