W Polsce raczej lepszego nie znajdziemy, niedyskryminujmy ze względu na wzrost
PiVoSH92 napisałeś że: "Janukiewicz to pyra, więc nie wiem, czy chciałbym go w zespole."
Jeżeli nazywasz wrocławianina pyrą to nie wiem co myśleć

. Janukiewicz zagrał w Lechu tylko 1 mecz w Pucharze Ekstraklasy, a Buchalika zjada na śniadanie.