Barti napisał(a):

chyba nie wierzę w to co czytam... adwokat diabła się znalazł... prezydent elekt nie zarabia tyle co oni... ile masz lat dzieciaku
|
Prezydent elekt powinien wybrać zatem grę w piłkę albo wystąpić w Warsaw Shore, a nie studiować prawo. Co to za głupie porównanie? A klub, jeśli chce wymagać i oczekiwać konkretnych efektów, powinien zacząć od siebie. Nie chodzi tylko o pieniądze, ale całą sytuację, która na pewno nie pozostaje bez wpływu na wyniki.