Kurz napisał(a):

Z mojej strony przede wszystkim nie, nie i jeszcze raz nie dla wiecznie spóźnionych wypłat dla zawodników i innych patologii w klubie.
Chętnie rozliczę zawodników w momencie, gdy klub będzie wywiązywał się ze swoich zobowiązań w stosunku do nich. Teraz trudno dziwić się, że marazm, brak perspektyw i brak morale odbija się na ich postawie. Tym bardziej, że tkwią w tym bagnie od kilku lat.
|
chyba nie wierzę w to co czytam... adwokat diabła się znalazł... prezydent elekt nie zarabia tyle co oni... ile masz lat dzieciaku
