Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 03.06.2015, 23:51
Ten mecz pokazał, jak niepoważnie piłkarze traktują kibiców, bo w końcu piłka jest przede wszystkim pożywką dla nas! Zero walki i ambicji! mimo, iż dalej teoretycznie mielibyśmy szanse na gre w pucharach... Szkoda, że Boss ma już w dupie ten klub bo po takim meczu powinien połowie składu podziękować i wyłożyć pieniądze na piłkarzy z ambicją.
Odpowiedz cytując