Kamson napisał(a):

Proponuję przykleić do tego tematu ankietę:
ze spalonego
- po niesłusznym karnym
- po niesłusznym wolnym
- po zagraniu ręką
- po tym jak piłka opuści boisko, a sędzie każe kontynuować gre
- sędzia osobiście wniesie piłkę do bramki
|
spalony już był, piłka na aucie też, a ręką mieliśmy do czynienia w ostatnim meczu, więc chyba czas na karnego?