Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 25.05.2015, 13:01
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
Głowacki gra dobrze, jest pewnie najlepszy w obecnej Wiśle, ale warto zwrócić uwagę na fakt że gdy już tracimy bramki, w 80% zamieszany jest w to Głowacki i to trochę zagina prawdziwy obraz jego formy,
wychodzi na to że gdy już błąd popełni to tracimy bramkę
Naprawić błędy innych, uratować zdąży, ale sam po sobie to już za dużo
Odpowiedz cytując