stalsanok1946 napisał(a):

Głowacki gra dobrze, jest pewnie najlepszy w obecnej Wiśle, ale warto zwrócić uwagę na fakt że gdy już tracimy bramki, w 80% zamieszany jest w to Głowacki i to trochę zagina prawdziwy obraz jego formy,
wychodzi na to że gdy już błąd popełni to tracimy bramkę
|
Naprawić błędy innych, uratować zdąży, ale sam po sobie to już za dużo
