Wyświetl pojedynczy post
Colin
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 24.05.2015, 13:09
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Buchalik to ręcznik !!

Dzięki Misiek za obronienie dwóch celnych strzałów Jagiellonii
Misiek nie miał szans przy pierwszym straconym golu, nie zawinił też przy drugim. Akurat zmianę na Miśka ja komentuję: trenerze nareszcie! Nareszcie w bramce był ktoś kto daje pewność siebie obrońcom, ktoś kto stwarza presję na napastnikach przeciwnika przy wrzutkach w nasze pole karne. Mam nadzieję i życzę tego Miśkiewiczowi żeby miejsca w bramce już nie oddał bo sory ale Buchalik to nie jest bramkarz na miarę Wisły. Strasznie szkoda tego meczu, bo graliśmy fajną piłkę, kontrolowaliśmy mecz ale jak zwykle ostatnio frajersko w końcówce oddaliśmy rywalowi to na co tak ciężko pracowaliśmy osiemdziesiąt parę minut. Tego jest bardzo szkoda, bo jeśli chodzi o pomysł na grę to widzę u Moskala progres względem Smudy. Nawet ludzie piszą na forach że gramy najładniejszą piłkę w ekstraklasie tylko brakuje kropki nad i po strzeleniu gola oraz koncentracji i pewności w ostatnich minutach meczu.
Ostatnio edytowane przez Colin : 24.05.2015 o godz. 13:11.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...

"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
Odpowiedz cytując