odpier..olcie sie od Kazka, co on ma zrobic ze ma w zespole wiekszosc miernot, zmanierowanych pseudogwiazdek , minimalistow , bezjajowcow

? moglby ich wszystkich wyrzucic do rezerw i grac junioramii

charakteru zawodnikow nie zmieni zaden trener w 3 miesiace !!!!!!!!!!!!!!!!!! trzeba miec jaja, ambicje, charakter , honor ...... za co Kazka winicie netowe sharksy i szeryfowie zza biurka

tak bedzie do konca kontraktow wiekszosci zawodnikow i nie zmieni tego nawet Mouriho ani ten przerklamowany Guardiola ...z pustego to i Salomon nie naleje ...wiec odwalcie sie i nie wincie Kazka za to ze sami uwierzyliscie w wielka magie tych gwiazdorow bez charakteru i ambicji