Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 23.05.2015, 21:34
odpier..olcie sie od Kazka, co on ma zrobic ze ma w zespole wiekszosc miernot, zmanierowanych pseudogwiazdek , minimalistow , bezjajowcow ? moglby ich wszystkich wyrzucic do rezerw i grac junioramii charakteru zawodnikow nie zmieni zaden trener w 3 miesiace !!!!!!!!!!!!!!!!!! trzeba miec jaja, ambicje, charakter , honor ...... za co Kazka winicie netowe sharksy i szeryfowie zza biurka tak bedzie do konca kontraktow wiekszosci zawodnikow i nie zmieni tego nawet Mouriho ani ten przerklamowany Guardiola ...z pustego to i Salomon nie naleje ...wiec odwalcie sie i nie wincie Kazka za to ze sami uwierzyliscie w wielka magie tych gwiazdorow bez charakteru i ambicji
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 23.05.2015 o godz. 21:40.
Odpowiedz cytując