Wyświetl pojedynczy post
dmc
Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 23.05.2015, 18:27
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Ja bym powiedział inaczej. Jeden mecz świetny - z Górnikiem, jeden średni - z Lechia, jeden do dupy z Pogonią. To wypadałoby teraz zagrać świetny? Może nie strzelając tyłu bramek ale chcociaz w dobrym stylu 1-0 wygrać


0:1 z ręcznikiem w bramce to ciężko będzie.
Odpowiedz cytując