Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 22.05.2015, 11:17
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ci którzy obstawiają 2:2 idą na łatwiznę.

Myślicie, że Jaga jest wściekła i pała chęcią pokazania się? Ja sądzę, że już wymięli. A nasi, jak zwykle, zagrają na luziku.
Jeśli będziemy mieli do czynienia ze scenariuszem, że to Jaga musi atakować, a z naszej strony nie będzie żadnych farfocli w defensywie, jestem spokojny o wynik. W sytuacji, gdy będą mogli grać z kontry, a to my będziemy zmuszeni do prowadzenia gry... mamy niewielkie szanse choćby na remis.
Odpowiedz cytując