JEDREK76 napisał(a):

Dzisiaj wreszcie Duda taki, jaki powinien być w każdej rozmowie z Bredzisławem pewny siebie, ożywiony, przekonujący, kontrujący pomówienia i bzdury. Szczególnie udała mu się kontra w kwestii konwencji rzekomo antyprzemocowej. Bredzisław wyprowadzony z równowagi co było widoczne choćby w mówieniu na wdechu, częstym i głośnym przełykaniu śliny czy w mowie końcowej kiedy po bułgarsku ruchem głowy przeczył swoim słowom.
W moim przekonaniu dzisiaj zdecydowanie wygrał Duda!
|
to prawda, ale nokaut był już na początku , bulu wstydzi się PO ? widziałeś co zrobił z flagą platfusiarni ?