|
Dzisiaj wreszcie Duda taki, jaki powinien być w każdej rozmowie z Bredzisławem pewny siebie, ożywiony, przekonujący, kontrujący pomówienia i bzdury. Szczególnie udała mu się kontra w kwestii konwencji rzekomo antyprzemocowej. Bredzisław wyprowadzony z równowagi co było widoczne choćby w mówieniu na wdechu, częstym i głośnym przełykaniu śliny czy w mowie końcowej kiedy po bułgarsku ruchem głowy przeczył swoim słowom.
W moim przekonaniu dzisiaj zdecydowanie wygrał Duda!
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 21.05.2015 o godz. 20:04.
|