Wyświetl pojedynczy post
Wrona
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ciemnogród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 21.05.2015, 07:50
Wszystko co piszecie to prawda...
Od siebie dodam, że puchary swoją drogą, należą się czy nie, mniejsza o to.
Ale najbardziej wk........ jest nie tracenie szans na premiowane miejsce, ale analfabetyzm taktyczno-ambicjonalny naszych pożal się Boże kopaczy.
Zero ambicji, szacunku dla kibiców i klubu, czy jest 0:1, 1:1, czy 2:2 - dla nich wszystko jedno.
Wczoraj akcję na 2:1 zmontowali młodzi, mam wrażenie spoza "układu' - Jovic i Stępiński. Reszta się podrapała po głowie i zrobili po swojemu.
Każdy k.... na telefonie z menadżerem i zabukowane hotele na Jamajce.
A kibice to taki folklor...
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Wrona : 21.05.2015 o godz. 07:50.
Nie spaceruj tędy
Nie wyciągaj ręki
To się może skończyć źle

[*]
Odpowiedz cytując