|
Od dawna piszę, ze ta liga jest moderowana. Amica nie ma najmniejszych szans na MP. Jak trzeba będzie (a jest taka potrzeba), to zostanie przekręcona w jednym z najbliższych meczów, a Legia wyciągnięta za uszy z wora i posadzona na tronie. Ta liga jest taka jak demokracja w Polsce.
|