Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.05.2015, 07:24
Od dawna piszę, ze ta liga jest moderowana. Amica nie ma najmniejszych szans na MP. Jak trzeba będzie (a jest taka potrzeba), to zostanie przekręcona w jednym z najbliższych meczów, a Legia wyciągnięta za uszy z wora i posadzona na tronie. Ta liga jest taka jak demokracja w Polsce.
Odpowiedz cytując