Wyświetl pojedynczy post
pajak2707
Banita
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1481
Stary 20.05.2015, 15:25
Dobra więcej nie będę się udzielał w tym temacie, może wygrać nawet Duda to mojego życia nie zmieni. Tylko dziwi mnie to, że Bednarza bojkotowaliśmy a Duda obrażając Wisłę działal na jej szkodę, pomyślicie że jestem trolem, że robię to specjalnie przed wyborami to nieprawda ! Robię to własnie dlatego, by uświadomić kibicom Wisły, że nie pamiętam by ktoś oprócz Maleńczuka z publicznych osób tak obrażał nasz klub, tak to jest obrażanie WISŁY. Nie chcę agitować i głosujcie sobie na kogo chcecie tylko miejcie na uwadze co kto mówi o naszym klubie, żydki się cieszą powinnien być wogóle bojkot Dudy - ich kibica
Odpowiedz cytując