Przecież Brozek zanim odszedł do Turcji to w zasadzie mial dwa dobre sezony z 23 i 19 bramkami, no a teraz po powrocie w tamtym 17 teraz 15 no czego chcieć wiecej

ma ładować po 30 bramek? Wiadomo , że zanim coś strzeli to spieprzy najpierw pięć setek.