St Yabol napisał(a):

tak be te wu. Kiedy i z kim ostatnio Wisła wygrała u siebie strzelając 4 gole? Nie był to mecz z Legią, który skończył się 4-0? w 2010r?
A tak, racja. Wyleciało mi to z głowy. Ale tak gwoli ścisłości to konkretnie ilość 4 bramek to chyba z Legią
|
Tak, za Maaskanta w 2010 roku. W zeszłym roku wygrali 5-0 z Pogonią.