Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 10.05.2015, 13:38
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
tak be te wu. Kiedy i z kim ostatnio Wisła wygrała u siebie strzelając 4 gole? Nie był to mecz z Legią, który skończył się 4-0? w 2010r?



A tak, racja. Wyleciało mi to z głowy. Ale tak gwoli ścisłości to konkretnie ilość 4 bramek to chyba z Legią
Tak, za Maaskanta w 2010 roku. W zeszłym roku wygrali 5-0 z Pogonią.
Odpowiedz cytując