Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 10.05.2015, 13:26
tak be te wu. Kiedy i z kim ostatnio Wisła wygrała u siebie strzelając 4 gole? Nie był to mecz z Legią, który skończył się 4-0? w 2010r?

Festence napisał(a):Wyświetl post
Pogoń 5-0 w zeszłym roku?
A tak, racja. Wyleciało mi to z głowy. Ale tak gwoli ścisłości to konkretnie ilość 4 bramek to chyba z Legią
Ostatnio edytowane przez St Yabol : 10.05.2015 o godz. 13:31.
Odpowiedz cytując