KOMINEK napisał(a):

Naprawdę wy wierzycie że Szymański coś nakazuje Głowie. Może piłkarze się postawili bo kasy nie ma ale wierzycie że Brożek Głowa Dudka dają się wkręcać Szymańskiemu
|
Ktoś zawsze może piłkarzom dawać dobre rady, ale... Zawodnicy Wisły nie muszą wywierać nacisków w ten sposób. Bez ich dobrej woli, kolejnych ugód, klub nie dostanie licencji na kolejny sezon.