Gwiaździsty napisał(a):

Bangurze zaszkodziłą strzelona bramka , ilu to już grajków byo, którzy wypadali bardzo dobrze w sparingacj, strzelali po 2 bramki , po czym podziekoano im za grę. Po kiego grzyba bawiono się nim rehabilitacją, po czym gdy zagrał pierwszy sparing, strzelił bramkę, kopnieto w tyłęk.
|
Boguski w tym sparingu też zdobył bramkę, Stępiński dwie, nawet Witek się załapał a jaką role odgrywają w zespole raczej nie trzeba przypominać.
Może Moskal go odstrzelił, a jak wiemy nie on był trenerem w momencie kiedy gościa na rehabilitacje zapraszano.