Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#588
Stary 30.04.2015, 14:45
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
A za teksty typu "nie głosując wybierasz Bula" dziękuję, bo takie coś to możecie wciskać debilom, którzy się dają manipulować a nie mi.
No niestety dałeś się zmanipulować, a teraz odwracasz kota ogonem próbując temu zaprzeczyć. Fakty są takie, że armia probulowych urzędasów, lemingów i różnej maści „kolesi” nie będzie czekać z założonymi rękami i stać w rozkroku tylko pójdzie do urn i zagłosuje. Niska frekwencja w drugiej turze działa na korzyść Bula, czy tego chcesz, czy nie. Tym bardziej, że w sferze medialnej przewaga Bula nad Dudą jest ogromna i tylko zmobilizowanie się elektoratu pozostałych kandydatów może odwrócić tą niekorzystną dla Andrzeja kartę.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując