LanceTS napisał(a):

|
co ma zrobić? Reklamować się gdzie się da, na mieście plakaty, bilbordy, od czegos jest chyba ten marketing? Promocje jakieś, zniesienie kart kibica, reklama w internecie jakas lepsza na stronach, są setki możliwości informowania o meczu.
|
Plakaty zawsze są.
Jakie promocje? Kiedyś już takiś pomysł miał Bednarz. Chciał po 15 tys ludzi, by na ostatni mecz wpuscic wszystkich za 1zł i co ? Akcja nie wypaliła.
Co ma jakość strony do informowania meczu? Strona jest, jaka jest. Są gorsze. Aplikację mamy jako jedyni w Polsce.
Powtarzam. Na Legię nie ma marketingu, a jak jest to rusza parę dni przed meczem a wtedy biletów zostają resztki.
Jeżeli dla kibiców z sektora C potrzebny jest bilboard, to chyba ja inaczej rozumiem trybunę fanatyków..A tam zostało 4700 biletów.