Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11635
Stary 21.04.2015, 14:27
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
co ma zrobić? Reklamować się gdzie się da, na mieście plakaty, bilbordy, od czegos jest chyba ten marketing? Promocje jakieś, zniesienie kart kibica, reklama w internecie jakas lepsza na stronach, są setki możliwości informowania o meczu.
Plakaty zawsze są.
Jakie promocje? Kiedyś już takiś pomysł miał Bednarz. Chciał po 15 tys ludzi, by na ostatni mecz wpuscic wszystkich za 1zł i co ? Akcja nie wypaliła.
Co ma jakość strony do informowania meczu? Strona jest, jaka jest. Są gorsze. Aplikację mamy jako jedyni w Polsce.

Powtarzam. Na Legię nie ma marketingu, a jak jest to rusza parę dni przed meczem a wtedy biletów zostają resztki.

Jeżeli dla kibiców z sektora C potrzebny jest bilboard, to chyba ja inaczej rozumiem trybunę fanatyków..A tam zostało 4700 biletów.
Odpowiedz cytując