Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11634
Stary 21.04.2015, 13:54
co ma zrobić? Reklamować się gdzie się da, na mieście plakaty, bilbordy, od czegos jest chyba ten marketing? Promocje jakieś, zniesienie kart kibica, reklama w internecie jakas lepsza na stronach, są setki możliwości informowania o meczu.
Odpowiedz cytując