Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
9372
07.04.2015, 18:18
Davss875
napisał(a):
Czy kiedyś czasy Wielkiej Wisły powrócą?
Bardzo tęsknie za wielką piłką w Krakowie. Nie moge się pogodzić z widokiem Legii na czubie tabeli. jak długo to wszystko będzie jeszcze trwac jak
? Cupiał rób coś sprzedaj Wisłe albo dawaj kase. Wisła nie może przegrywac z jakimiś tam ogórkami. Cieszy Cię ten widok 5 miejsce, cieszy? 8 porażek, a może być jeszcze więcej? 10 wygranych meczy na 26 rozegranych cieszy
? Smutek i żal mnie ogarnia jak sobie pomyśle, że wciagu kilku sezonow tak się stoczyliśmy. Na papierze mamy skład na pierwsza 3, jednak to juz nie to co kiedyś. My jako kibice nie mozemy czegos zrobic? Pomoc ukochanemu klubowi
? Gaszyński gdzie jest sponsor? Gdze kontrakt Stilicia gdzie
? jak sobie pomysle, ze przyszly sezon zaczniemy z -1 pkt to szlak mnie trafia, kiedyś to bylo nie do pomyslenia. Wielka Wisło wróć, nie mogę bez Ciebie życ!!!!!!!!!!!!!
Nie powieś się Kolego..
arti