Marcin_fan napisał(a):

|
Jaki warto kupić tablet ? Droższy ponad 2k czy taki do tysiaka ? Na co zwrócić uwage. Które marki są najbardziej chodne ?
|
Kilka tygodni temu kupiłem Samsung Galaxy Tab 4 (7") i mogę śmiało polecić, bo cenowo jest to korzystna opcja. Generalnie są dwie wersje: pierwsza tańsza, za ok. 600 zł z samym Wi-Fi, a druga droższa za ok. 900 zł z Wi-Fi + LTE - to już zależy od tego jakie kto ma potrzeby. Od Galaxy Tab 3 różni się tym że ma lepsze rozdzielczość i procesor. Jak na tablety jest stosunkowo mały, bo w zasadzie wyglądem przypomina nieco powiększony smartfon, więc jeśli preferujesz coś większego to raczej odradzam (aczkolwiek do przeglądania stron internetowych, czytania itp. jest to całkowicie wystarczające).