piotek napisał(a):

Takie, ze jeżeli zawodnik podpisał oświadczenie, że nie brał udziału w korupcji, a jego niewinność w tym względzie była jednym z warunków do zawarcia umowy, to jeżeli zapadnie wyrok skazujący, to zawodnik skłamał, czyli nie wywiązał się z obowiązku wobec pracodawcy.
Kasy której zarobił już to nie wróci, ale pozwoli na rozwiązanie kontraktu z winy zawodnika i być może odszkodowanie, jeżeli taki zapis znalazł się w umowie, czy taki jest - nie wiem, ale chyba były jakieś pogłoski.
|
tu oczywiście masz rację.mozemy rozwiązac kontrakt "bezkosztowo' ale watpię by jakies odszkodowanei o którym wspominal koalik bylo mozliwe.