Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69932
Stary 31.03.2015, 22:19
piotek napisał(a):Wyświetl post
Takie, ze jeżeli zawodnik podpisał oświadczenie, że nie brał udziału w korupcji, a jego niewinność w tym względzie była jednym z warunków do zawarcia umowy, to jeżeli zapadnie wyrok skazujący, to zawodnik skłamał, czyli nie wywiązał się z obowiązku wobec pracodawcy.

Kasy której zarobił już to nie wróci, ale pozwoli na rozwiązanie kontraktu z winy zawodnika i być może odszkodowanie, jeżeli taki zapis znalazł się w umowie, czy taki jest - nie wiem, ale chyba były jakieś pogłoski.
tu oczywiście masz rację.mozemy rozwiązac kontrakt "bezkosztowo' ale watpię by jakies odszkodowanei o którym wspominal koalik bylo mozliwe.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując