emj10 napisał(a):

Nasze poletko jest priorytetowe jako przedpole w przypadku konfliktu z NATO - Rosja, więc nic dziwnego, że niemieckie, czy amerykańskie służby próbują wstawić tutaj swojego pachołka (amerykańskie raczej Dudę, a niemieckie Komorowskiego, albo będą pompować kogoś innego np. Kukiza).
Nie od dziś wiadomo, że pierwsze cele nuklearne w rosyjskiej doktrynie wojskowej to polskie miasta
|
W straszenie atomówkami się nie nabiorę. Putin jest niezwykle inteligentną osobą, a w Aspergera u niego nie wierzę. Odpalenie rakiet w taki kraj jak Polska więzało by się z rozpętaniem 3 (i prawdopodobnie już ostatniej) wojny światowej, a to by się nikomu nie opłacało. Póki co, wciąż uważam broń nuklearną jako gwarant pokoju na świecie- nie sądzę by aż tak Rosja została przyparta do muru, by mogła rozważać jej użycie