Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31799
Stary 31.03.2015, 20:19
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Nasze poletko jest priorytetowe jako przedpole w przypadku konfliktu z NATO - Rosja, więc nic dziwnego, że niemieckie, czy amerykańskie służby próbują wstawić tutaj swojego pachołka (amerykańskie raczej Dudę, a niemieckie Komorowskiego, albo będą pompować kogoś innego np. Kukiza).

Nie od dziś wiadomo, że pierwsze cele nuklearne w rosyjskiej doktrynie wojskowej to polskie miasta
W straszenie atomówkami się nie nabiorę. Putin jest niezwykle inteligentną osobą, a w Aspergera u niego nie wierzę. Odpalenie rakiet w taki kraj jak Polska więzało by się z rozpętaniem 3 (i prawdopodobnie już ostatniej) wojny światowej, a to by się nikomu nie opłacało. Póki co, wciąż uważam broń nuklearną jako gwarant pokoju na świecie- nie sądzę by aż tak Rosja została przyparta do muru, by mogła rozważać jej użycie

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/