Nasze poletko jest priorytetowe jako przedpole w przypadku konfliktu z NATO - Rosja, więc nic dziwnego, że niemieckie, czy amerykańskie służby próbują wstawić tutaj swojego pachołka (amerykańskie raczej Dudę, a niemieckie Komorowskiego, albo będą pompować kogoś innego np. Kukiza).
Nie od dziś wiadomo, że pierwsze cele nuklearne w rosyjskiej doktrynie wojskowej to polskie miasta
