Popatrzmy realnie, z tego co pamiętam, żeby wnieść o odwołanie należy uiścić jakąś dość pokaźną sumę ''wpisowego''. Jeżeli wyższa instancja podtrzyma karę to tracimy kasę*
A jak wiadomo ''liczymy'' każdy grosz, więc wątpię aby do takiej akcji doszło.
* Jeżeli się mylę to proszę niech ktoś mnie poprawi.
Druga sprawa jest taka, że w gruncie rzeczy możemy przestać dopingować przez najbliższe 18 miesięcy ponieważ byle gówno ( w oczach komisji) sprawi, że będziemy musieli zapłacić 50 tys kary. To jest chory kraj i chore przepisy, zresztą chyba nikt nie wie czym kieruje się ta gówniana komisji przydzielając kary na prawo i lewo.
Znalazł ktoś stronę poświęconą KL? Taryfikator kar? Czy może jest jakiś rzut monetą? Dla mnie to niepojęte co się odp...ierdala. Wychodzi na to, że kara została przez komisję wydrukowana dużo wcześniej, jakbyśmy do tej sektorówki dołożyli race to pewnie bylibyśmy pierwszym klubem wyrzuconym z ligi za takie coś.
Czy wszyscy chcą doprowadzić do kolejnego protestu ultrasów?