aNouc napisał(a):

Juz pomijajac cala komedie z tymi karami to czemu cioty z komisji nie doj.eebaly sie wywieszonej szmacie o zmarlym kibicu w sektorze cracovii
|
będziemy sprawiedlliwości teraz szukać, na zasadzie jak my, to i doje.bać drugim?
Nie ważne czemu oni nie dostali, przecież wiadomo, że z tymi karami to jest wszystko pic na wodę, loteria itd, chodzi przecież o gnębienie klubów przy okazji kibiców. Za to powinny wziąć się organy prawne a kluby powinny zrobić jakiś protest bądź bojkot tych kar i w dupie je mieć. Bo co wtedy ta KL zrobi? Do sądu nie poda, bo działa bezprawnie, więc każdy sąd ich uje.bie. Pasowało by z tym zrobić jakiś porządek powoli a nie ryczeć, że inni nie dostali... Jeśli klub nie zaprotestuje przeciwko temu faszystowskiemu zakazowi dla 6 tys ludzi to na następne derby przyłączam się do tych 6 tys zakazowiczów
hubert.fan napisał(a):

Czyli było spokojnie a kara największa w historii Derbów ....
Jest szansa odwołania się od tej decyzji Komisji Ligi ?
]
|
Ja się zastanawiam się czy aby ich po prostu nie olać... no bo jakie konsekwencje będą, jak klub wpuści kibiców na derby? Te 50 tys to w zawieszeniu... też olać
Cytat:
Jakim prawem nam dowalają 50 tysięcy a Amica dostaje tylko 10 tysięcy
|
Tu nie ma prawa, tu jest bezprawie - o to chodzi
