wiesniak842 napisał(a):

|
Nie, zwierzeta z PiSu stoja nizej od reszty zwierzat dzieki swojemu zachowaniu.
|
sambo , halo , mowa nienawiści

, skandal , zgłoś moderatorowi , natychmiast
Pablo84 , zważ że zdarzenie jest w Brukseli, to po pierwsze, po drugie kto jest zmęczony? , czym ? walką o prawdę ?, nasz honor ? , tożsamość ?,poza tym Duda nie jest zaangażowany w temat , a o Smoleńsku trzeba mówić aż dowiemy się prawdy , to są sprawy których nie możemy przemilczeć