palikot napisał(a):

|
Ściąganie zdolnych 15, 16, 17 latków... 2-3 lata szlifu i sprzedaż z marżą 2500%. To jest strategia.
|
pod warunkiem,że ten oszlifowany diament w wieku 18 lat nie powie "eee ja jednak podpiszę z Lechia albo może jacys Włosi się po mnie zgloszą".znamy takie przypadki...i te cale 2500% idzie w ....u