wiesniak842 napisał(a):

A co powiesz na oczywisty fakt ludobojstwa na Polakach przez banderowcow? Nie maja tego we krwi?
Co do linkow to wlasnie tak to wyglada jak to jest w tych artykulach opisane
To na pewno byli ruscy ale.... dowodow nie pokazemy.
|
Gdyby tak zliczyć polskie ofiary z rąk Rosjan i Ukraińców, to wyszło by tak 100:1 na rzecz Rosjan. Chcesz kilkaset lat mordów począwszy od rozbiorów porównywać z jednym (oczywiście tragicznym dla nas) wydarzeniem ?