Wyświetl pojedynczy post
kucharz_77
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9242
Stary 20.03.2015, 09:40
Gero napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego ma być reakcja bo nie kumam. To może zróbmy reakcję na to ze coca-cola nie daje więcej pieniędzy albo totolotek albo że jest zimno. Nie róbmy problemu tam gdzie go nie ma. Dwa podmioty się nie dogadały na razie (potrzeba było mieć akademie do wniosku licencyjnego to mamy) i tyle, może się dogadają za chwilę. Z tego co czytałem to chodzi o kilka szczegółów a wyciąganie ich parę dni przed derbami to jest granie na emocjach a to przy negocjacjach jest najmniej potrzebne.
Prezesi z S.A. swoimi decyzjami odcinają się od Wisły bo gdzieś lepiej się będzie opłacało a Wy mówicie że nic się nie dzieje. Dzieje się właśnie, dla kasy można zrobić wiele ale najważniejsza jest tradycja i na niej powinniśmy się opierać. Biznes jest biznesem ale opieranie wszystkiego na kasie jest głupotą. Nie dogadali się mówicie, jak ktoś się nie chce dogadać to napewno nigdy nie dojdą do porozumienia.

A tak jeśli chodzi o kasę to pewnie jakby przyszedł sponsor który dałby w cholerę kasy i zmienił nazwę klubu np. na jakiś Pepsi-Wisła Kraków to też by się nic nie stało...
Odpowiedz cytując