Wyświetl pojedynczy post
Gero
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: niestety już nie Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9235
Stary 20.03.2015, 08:13
kucharz_77 napisał(a):Wyświetl post
To jest sk.......stwo co zrobiło S.A. Mam nadzieję że w sobotę będzie ostra reakcja na to co się dzieje teraz w Wiśle, bo to nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem.
A dlaczego ma być reakcja bo nie kumam. To może zróbmy reakcję na to ze coca-cola nie daje więcej pieniędzy albo totolotek albo że jest zimno. Nie róbmy problemu tam gdzie go nie ma. Dwa podmioty się nie dogadały na razie (potrzeba było mieć akademie do wniosku licencyjnego to mamy) i tyle, może się dogadają za chwilę. Z tego co czytałem to chodzi o kilka szczegółów a wyciąganie ich parę dni przed derbami to jest granie na emocjach a to przy negocjacjach jest najmniej potrzebne.
Odpowiedz cytując