Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31541
Stary 18.03.2015, 14:47
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
myślę, że do punktów 1 i 2 nie powinno się przechodzić na tzw. "lajcie", jak Ty starasz się to nieudolnie robić. Są to sprawy bardzo poważne i wymierne koszty dla Państwa, które my podatnicy ponosimy (Ty może jeszcze nie, bo jeszcze może nie płacisz podatków).

A do czego Duda (i Kaczyński) jest zdolny dla sojuszu polsko - amerykanskiego, to tak naprawdę nikt nie wie.
jak nie zauważyłeś to wyjaśniam , na bzdurne kawałki odpowiadam bzdurnie , jajakolwiek dyskusja jest zbyteczna , może znajdziesz "naiwnego" który się skusi , ja nie