Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31540
Stary 18.03.2015, 14:44
myślę, że do punktów 1 i 2 nie powinno się przechodzić na tzw. "lajcie", jak Ty starasz się to nieudolnie robić. Są to sprawy bardzo poważne i powodują wymierne koszty dla Państwa, które my podatnicy ponosimy (Ty może jeszcze nie, bo jeszcze może nie płacisz podatków).

A do czego Duda (i Kaczyński) jest zdolny dla sojuszu polsko - amerykanskiego, to tak naprawdę nikt nie wie.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 18.03.2015 o godz. 14:46.