Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31416
Stary 12.03.2015, 21:47
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Podałeś mi przykład wielkiej prorosyjskości jakiegoś podrzędnego działacza RN.
Oj, nie takiego znowu podrzędnego. Bliski współpracownik Giertycha w czasach LPR i jego następca na fotelu prezesa tejże partii. Obecnie członek Rady Decyzyjnej RN kręcący się wokół Marszu Niepodległości. O szeregu wypowiedzi Winnickiego, czy innych ludzi związanych w jakiś sposób z Ruchem Narodowym kontestujących politykę wschodnią śp. prof. Lecha Kaczyńskiego nawet nie wspomnę.
Ostatnio edytowane przez Smuga : 12.03.2015 o godz. 21:50.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!