Cytat:
|
to jest wychwalanie ? poczytaj jego teksty o urbanoplatfusiarni to przekonasz się co to jest wychwalanie , napisałem że kilka lat temu zszedł "ze złej drogi"i za to mu chwała
|
On nie zszedł tylko sie nawrócił. A jak się nawrócił to oznacza niestety, że dalej idzie złą drogą tylko tym razem w drugim kierunku tejże drogi
Cytat:
|
„Bolszewicka inwazja? NIE! Zwykłe dbanie o sprawy swego narodu i swej ludności, zagrożonej przez szowinistyczne, nielegalne władze Ukrainy”
|
Pierwsze zdanie pomijam. A co dalej jest w tym nieprawdziwego? Na prawdę gościu co pluje na ryj Ameryce i UE, dołącza do swojego państwa Krym, to zły prezydent? Widocznie mamy rożne postrzeganie świata i Ty wolisz sie oddawać we władanie Brukseli czy Berlinowi niż prowadzić ekspansje.
Cytat:
|
„Polacy popierają Rosyjski Krym” na Facebooku.
|
Nie wiem po co taką stronę zakładać bo uważam, że każdy powinien mieć w dupie ten Krym.
Cytat:
|
To są mocne zarzuty i Putin powinien przedstawić na to dowody, ale też nie wierzyliśmy w więzienia CIA. Okazuje się, że chyba to była prawda
|
Co w tym jest prorosyjskiego? To, że gościu powiedział o więzieniach CIA? Czy to, że Putin powinien swoje tezy udowodnić?
Wasz problem jest taki, że macie tak mózgi przeżarte amerykańsko-żydowsko-niemiecką propagandą, że Wam się w glowie nie mieści, że ktoś mieszkający w Europie może chcieć samodzielnie myśleć, że może się zastanawiac nad tym kiedy Putin jest dobry a kiedy zły, że może się zastanawiac nad tym kiedy USA-Izrael i Niemcy są dla nas dobzi a kiedy źli. Dla Was jest jasne, UE dobra, USA i Izrael ok a ruscy samo zło. Człowiek niezmanipulowany zaś każda sprawę rozpatruje oddzielnie i nie tylko na podstawie propagandy jednego mocarstwa.
I tu znowu hipokryzja. Podałeś mi przykład wielkiej prorosyjskości jakiegoś podrzędnego działacza RN a jak Jarek krzyczął na Majdanie "sława Ukrainie" czy jak PiS pochwala angażowanie się Polskiw ten konflikt, dzięki któremu mamy tylko embarga od Rosji i Ukrainy + uczczenie ostatnio minutą ciszy nazistowskiego kata Polaków w parlamencie banderowskim, to to już nie jest przykład na probanderowskość PiSu. Znowu widzisz zaderke w czyimś oku a w swoim belki nie chcesz dostrzec.