Wyświetl pojedynczy post
kkk
Junior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10246
Stary 12.03.2015, 15:41
A jaką miał z nim ugodę podpisać, o wypłacie mu pensji z własnej kieszeni? To inne osoby doprowadziły do sytuacji, w której nie było z czego wypłacać wynagrodzenia zawodnikom. A jak piłkarz pensji przez 3 miesiące nie dostanie, to sobie jednostronnie umowę wypowiada i FIFA zawsze przyzna mu rację.
Ostatnio edytowane przez kkk : 12.03.2015 o godz. 15:43.
Odpowiedz cytując