LanceTS napisał(a):

|
Mam ten sam problem, jak ktos cos bedzie wiedizal to piszcie. W zaku juz za pozno z tego co czytalem, a w cosinusie biora gruba kase ja sie nie chodz na zajecia.
|
Skąd masz takie wiadomości? W semestrze zimowym 2013/2014 "byłem uczniem " Cosinusa. Na zajęciach nie byłem ani razu i nie zapłaciłem ani żłotówki.