Wyświetl pojedynczy post
madenn
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28438
Stary 12.03.2015, 13:52
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
Mam ten sam problem, jak ktos cos bedzie wiedizal to piszcie. W zaku juz za pozno z tego co czytalem, a w cosinusie biora gruba kase ja sie nie chodz na zajecia.
Skąd masz takie wiadomości? W semestrze zimowym 2013/2014 "byłem uczniem " Cosinusa. Na zajęciach nie byłem ani razu i nie zapłaciłem ani żłotówki.
Odpowiedz cytując